Brian Tracy Szkolenia zamknięte Efektywność osobista Zjedz tę żabę
Zjedz tę żabę

Program szkoleniowy autorstwa Briana Tracy

Zjedz Tę Żabę
"Zazwyczaj mamy dość czasu, jeśli potrafimy go właściwie wykorzystać."
- Johann Wolfgang von Goethe

 

 

 

1. Idea warsztatów

Ile rzeczy masz do zrobienia, ale ciągle brakuje ci czasu lub ochoty, żeby się do tego zabrać? Cóż, większość z nas bez trudu przypomni sobie nie odpisane maile, odwlekane telefony, nie dokończone raporty, przekładane rozmowy. A jak twierdził słynny psycholog William James „Nie ma nic bardziej męczącego niż nieprzemijający ciężar nieukończonego zadania”. Brian Tracy takie zadania nazywa „żabą”, która z godziny na godzinę, z dnia na dzień robi się coraz większa. Nic więc dziwnego, że szybko urasta do rozmiarów przerażającego monstrum, z którym trudno się zmierzyć.

 

Nasze warsztaty uczą, jak poradzić sobie z takimi „żabami” czyli przezwyciężyć nawyk odkładania oraz wyrobić sobie nawyk efektywnego i sprawnego działania. Lepsza pozycja zawodowa i sukcesy w pracy to nie jedyna korzyść z uczestnictwa w tym szkoleniu. Zmiany na lepsze odczujesz też w kontaktach z ludźmi, samopoczuciu i w życiu osobistym.

Im szybciej opanujesz i zaczniesz stosować metody, techniki i strategie opracowane przez Briana Tracy, tym szybciej poczujesz satysfakcję, dumę i radość z tego, kim jesteś i co osiągasz!

2. Opis metody

Nasze szkolenie opiera się na interaktywnych i dynamicznych ćwiczeniach indywidualnych oraz w grupach. Ważnym elementem warsztatu jest team-coaching czyli nauka tworzenia strategii i planów. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują książkę oraz program audio - pomaga to wzmocnić efekty szkolenia. Tym, którzy się na to zdecydują, zapewniamy również coaching indywidualny.

3. Dla kogo

Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo i wzmacniać swoją pozycję na rynku pracy.

4. Czym się różni od innych ofert na rynku?

Autorski program Briana Tracy, jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie i eksperta w zakresie rozwoju osobistego, jest zestawem sprawdzonych i skutecznych technik stosowanych z powodzeniem przez miliony ludzi na całym świecie. W naszym szkoleniu przygotowaliśmy „szwedzki stół” technik, które można używać w każdej chwili i w dowolnej kolejności. Dzięki temu możesz sięgnąć do tych narzędzi, które w danej chwili są ci najbardziej potrzebne, najlepiej dopasowane do wymagań sytuacji i do twoich indywidualnych preferencji.

 

5. Korzyści czyli praktyczne efekty szkolenia

Po ukończeniu szkolenia:

  • Poprawisz swoją efektywność, motywację i zaangażowanie do działania dzięki m.in. temu, że nauczysz się ustalać priorytety i cele.
  • Zdobędziesz wiedzę niezbędną do tworzenia prostych i szybkich strategii osiągania celów i pokonywania przeszkód.
  • Opanujesz sztukę koncentrowania się i skupiania się na rzeczach najważniejszych.
  • Usprawnisz pracę zespołową.

 

 

 


Więcej informacji:

BK form

Dział sprzedaży:
+48 22 100 65 61
+48 22 100 61 87
+48 22 100 69 18

W celu uzyskania szczegółowych informacji
proszę o skorzystanie z poniższego formularza.
 
 
 
 
 
 
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz. 1204 ze zm.)
 
 
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych
oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.